Haber

Başkan Büyükakın Gebze esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi

Gebze’de esnafla birlikte kahvaltıya çıkan Önder Büyükakın, “Bizim görevimiz, esnafın tarladaki ticaretinin canlanmasına katkıda bulunmaktır.”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze esnafıyla bir araya geldi. Kahvaltıya Başkan Büyükakın’ın yanı sıra Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze AK Parti İlçe Başkanı Recep Kaya, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Durmuş ve Gebze Esnaf ve Sanatkarlar Odası Alper Demir katıldı. Gebze Ticaret Odası, Gebze Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Gebze Seyyar Pazarcılar, Esnaf ve Sanatkarlar ile birlikte düzenlenen Gebze Alışveriş Şenliği için oda başkanlarına teşekkürlerini ileten Önder Büyükakın, “İşimizi yapıyoruz. Siz değerli esnafımızın yanındayız, destekliyoruz.”

“MÜŞTERİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Başkan Büyükakın da şunları söyledi: “Belediyeyi yönetmek öncelikli bir konudur. Önceliklerimizi belirlerken şehrin dinamiklerine danışmak ve ortak akılla adım atmak gerekiyor. Biz böyle davranıyoruz. Ticaretin daha da gelişmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Esnafımızın her zaman yanında olduk. Bundan sonra da yanınızda olmak için üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

“BU BİRLİKTE GÜZEL BİR ORGANİZASYON OLDU”

Büyükşehir Belediyesi olarak esnafın yanında olduklarını söyleyen Başkan Büyükakın, “Sizlerden gelen teklif üzerine alışveriş şenliğini gerçekleştirdik. Belediye olarak sahada esnaf ticaretinin canlanmasına katkıda bulunmak boynumuzun borcudur. Bize dileklerinizi iletirseniz biz de oradaki esnafın canlanması için üzerimize düşeni yaparız. Bu dernek güzel bir organizasyon oldu. Diğer ilçelerde de yapacağız. Hazırız. Nerede isterseniz yapalım” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

semdinlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu