Haber

Ahmet Çolakbayrakdar’dan ‘dönüşüm’ yorumu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Yunusemre Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm alanına giderek çalışmaları denetleyen Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Büyük ve Güçlü Türkiye için en iyi imkanları ortaya koyduklarını belirterek, yaşam alanı ve yeni bir yaşam alanı kurduklarını söyledi. Kentsel dönüşüm ile şehir.

Hizmet odaklı, insanı merkeze alan bir belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarını ve ihtiyaç duyulan her alanda vatandaşın yanında yer aldıklarını vurgulayan Önder Çolakbayrakdar; “Kentsel dönüşüme ayrı bir fiyat ve değer biçiyoruz. Özellikle kentsel dönüşüm bizim için öncelikle toplumsal bir dönüşüm anlamına geliyor. Kentsel dönüşümle vatandaşların her türlü ihtiyacı karşılanıyor. İlçenin çehresini değiştirerek sosyal mekanlar oluşturuyoruz. Bu kapsamda Yunusemre’de kentsel dönüşüm alanı içerisinde park, yol ve çevre düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Parkın yanı sıra halı sahayı da gençlerimize kazandıracağız. Otoparklar, yeşil alanlar, parklar, yollar gibi kentsel dönüşüm alanında olması gereken her türlü donanımı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız ve bölge daha güzel bir görünüme kavuşacak. Vatandaşlarımızın daha huzurlu ve rahat yaşayabilmeleri için bu yaz da çalışmalarımıza artarak devam edeceğiz. Kocasinan Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan her alanda en uygununu sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Şimdiden hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, verilen hizmetlerle vatandaşların refah ve mutluluğuna katkı sağladıklarını sözlerine ekledi.

Soruşturma sırasında bölge sakinleriyle sohbet eden Önder Çolakbayrakdar, yoğun ilgi gördü. Çocuklara çeşitli hediyeler veren Önder Çolakbayrakdar, vatandaşların taleplerini dinlemeyi ihmal etmedi.

incesuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu